smsbiz

Dobra baza to podstawa!
Postaw na sprawdzone
i aktualne BAZY DANYCH

Tutaj nie uznajemy kompromisów! 🙂

Ma być skutecznie i efektywnie, a żeby było efektywnie musi być precyzyjnie.

Możemy mieć przygotowany najlepszy SMS/MMS, ale jeśli trafi on do niewłaściwego odbiorcy to na dobre efekty kampanii nie ma co liczyć.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i do każdego zamówienia podchodzimy z ogromną dokładnością i starannością.

Wasz sukces jest Naszym sukcesem.

bazy danych

B2B
B2C
Bazy krajowe i zagraniczne

szeroki zasięg

udostępniamy bazy danych klientów indywidualnych oraz biznesowych

Bazy konsumenckie
B2C

- > Kiedy chcesz dotrzeć
do osób prywatnych, sprofilowanych
ze względu na np. wiek, miejsce zamieszkania, płeć, wykształcenie, zainteresowania, zajmowane stanowisko, posiadanie auta, etc.

Bazy
biznesowe
B2B

-> W tej bazie udostępnimy dane firm odpowiednio wyselekcjonowane zgodnie z ustalonymi kryteriami np. rodzaj PKD (branża), wielkość firmy, forma prawna, lokalizacja, rok założenia, przychód etc.

Bazy
zagraniczne
B2B oraz B2C

-> gdy lokalny rynek
to dla Twoje firmy za mało.
Dostarczymy bazy danych czołowych firm sprofilowanych wg. ustalonych wariantów spoza Polski. Hiszpania, Niemcy, Włochy, itp.
- dla Nas to nie problem. 🙂

Zalety korzystania z profesjonalnych
baz danych

 • Doskonałe narzędzie do zarządzania relacjami z klientami

 • Kierowanie ofert promocyjnych do odpowiednich odbiorców

 • Wysoka jakość i dobór według preferencji

 • Indywidualnie przygotowana baza dostosowana do potrzeb klienta

 • Indywidualnie przygotowana wycena każdej bazy

 • Łatwy eksport danych do innych formatów i aplikacji

 • Zarządzanie bazami danych i kreowanie kampanii marketingowych

Dlaczego jakość bazy danych jest ważna?

Za przykład posłuży sukienka z Kampanii MMS. Twoja firma wprowadza nową kolekcję sukienek. Piękne, eleganckie, gustowne – istny „must have” każdej Pani.

Jak myślisz, u kogo będzie efektywny / lepszy odbiór wiadomości MMS z jej zdjęciem, który pozwoli zrealizować sprzedaż? U kobiety 30-45 czy u mężczyzny 55+? Owszem Panowie jako „wzrokowcy” nacieszą oko 😉, ale to jednak kobiety z określonej Grupy Docelowej będą chciały ją kupić, więc to one będą potencjalnym „celem” (docelowym Klientem).

To kwestia indywidualna. Wszystko zależy od kryteriów, które posłużą nam do wyselekcjonowania odpowiedniej grupy docelowej. Na początku trzeba rozróżnić grupę odbiorców od grupy docelowej.

Znowu posłużymy się przykładem. Masz firmę, która zajmuje się organizacją kolonii, obozów dla dzieci i młodzieży, a swoją siedzibę masz w Grudziądzu. Masz już przygotowaną Kampanię SMS/MMS, a teraz pozostaje znaleźć docelowych odbiorców. Ustalamy, że są to rodzice dzieci w wieku 10-15 lat. Jako kryterium wyboru przyjmujemy wiek rodziców, który oceniliśmy na 30-55. Co otrzymaliśmy?

Mamy bazę kobiet i mężczyzn z podanego przedziału wiekowego z całej Polski.

Częściowo pewnie tak, ALE! może być lepiej. Do wyselekcjonowania tej grupy odbiorców przyjęliśmy zgodnie z Twoim życzeniem jedno kryterium-wiek rodziców. To zdecydowanie za mało do przygotowania skutecznej bazy. Owszem te osoby dostaną Twoją wiadomość, ale część z nich zrezygnuje odrazu bo nie mają dzieci,a druga część stwierdzi, że do Grudziądza mają zbyt daleko, żeby udać się na spotkanie. W tej bazie może być nieliczna grupa potencjalnych Klientów-a to jednak oni powinni stanowić większość (oni są docelową grupą).

Skuteczna baza danych to taka, która zawiera Twoich potencjalnych Klientów-czyli naszą docelową grupę osób. Firma mieści się w Grudziądzu, szukamy rodziców, więc do kryterium wieku dołóżmy kryterium lokalizacji, posiadania rodziny, możemy także wyselekcjonować osoby według uzyskanego przychodu. Im bardziej sprecyzowana grupa odbiorców, tym większa skuteczność przygotowanej kampani.

Jeśli masz swoją bazę Klientów, którą chcesz wykorzystać, to super.

Jeśli chcesz trafić do nowego grona odbiorców - my Ci taką bazę dostarczymy. Żaden problem :)!

Nie do końca 🙂

Każda dostarczona przez nas baza danych podlega jednorazowej licencji na jej wykorzystanie zgodnie z realizacją zamówienia. Jeśli chciałbyś bazę ponownie wykorzystać skontaktuj się z nami.

Dobrze przygotowana baza to podstawa sukcesu kampanii.

Baza musi być odpowiednio stargetowana i przygotowana. Bardzo dokładne sprecyzowanie kryteriów zapewni większą efektywność kampanii marketingowej – KAŻDEJ! 🙂

Najlepsze bazy danych w SMSBIZ:

 • Dokładność – Każda baza przygotowywana jest z największą starannością i dokładnością. Grono specjalistów pracuje nad jej prawidłowością.
 • Jakość – Wysokiej jakości bazy danych gwarantują skuteczność przeprowadzonej kampanii.
 • Dedykowany doradca – W całym procesie realizacji zamówienia masz do dyspozycji doradcę SMSBiZ. Pomoże w sprecyzowaniu docelowej grupy Klientów i wyborze kryteriów do przygotowania bazy danych.

Dobrze przygotowana baza to podstawa sukcesu kampanii.

Baza musi być odpowiednio stargetowana i przygotowana. Bardzo dokładne sprecyzowanie kryteriów zapewni większą efektywność kampanii marketingowej – KAŻDEJ! 🙂

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów

 

Najlepsze bazy danych w SMSBIZ:

 • Dokładność - Każda baza przygotowywana jest z największą starannością i dokładnością. Grono specjalistów pracuje nad jej prawidłowością.
 • Jakość - Wysokiej jakości bazy danych gwarantują skuteczność przeprowadzonej kampanii.
 • Dedykowany doradca - W całym procesie realizacji zamówienia masz do dyspozycji doradcę SMSBiZ. Pomoże w sprecyzowaniu docelowej grupy Klientów i wyborze kryteriów do przygotowania bazy danych.

Kontakt