SMSBIZ, smsy, marketing komunikacja

Postaw na skuteczne kampanie.

Kampanie SMS to wciąż najskuteczniejsze narzędzie dotarcia do Klienta. Liczący 160 znaków tekst potrafi wielokrotnie zwiększyć przychody nawet najmniejszej firmy.

kampanie SMS

wysyłanie
sms'ów masowych

zwiększaj zasięgi

korzystając z naszych
baz danych

Kampanie SMS - jak to działa?

Dokładnie tak samo jak w Twoim codziennym prywatnym życiu:), czyli:

 1. Masz do przekazania wiadomość
 2. Wybierasz konkretne osoby
 3. Wpisujesz tekst
 4. Wysyłasz
 5. Czekasz na odpowiedź/odzew (w kampaniach oferujemy również opcję komunikacji SMS – z interakcją z Klientem)

Identycznie wygląda to w kampanii SMS, tylko ma szerszy zakres działania.

Masz produkt / usługę / świetną promocję i chcesz się nią podzielić z resztą świata.
No bo czemu nie? 🙂 

Definiujesz Twoich odbiorców, czyli osoby/firmy, z którymi chcesz się tą wiadomością podzielić. Określasz Grupę Docelową Kampanii SMS.

Możesz taką bazę danych kontaktowych przygotować sam lub zlecić to nam – specjalistom w tej dziedzinie.

Tak, dokładnie tak jak czytasz! 🙂

Jesteśmy w stanie udostępnić Ci najbardziej wyszukaną i wyselekcjonowaną bazę docelowych Klientów, podczas gdy Ty możesz skupić się na innych priorytetach delektując się zapachem i smakiem aromatycznej kawy.

Masz do wykorzystania 160 znaków dla jednej wiadomości SMS. Dla jednych to mało, dla innych dużo. Jedno jest pewne – od nich zależy powodzenie Twojej kampani, więc każdy wyraz musi być dokładnie przemyślany. Brzmi groźnie?

Niekoniecznie 🙂

Jako jedni z nielicznych oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonych specjalistów SMSBIZ, którzy używając wszelkich swoich „mocy” przygotują specjalnie dla Ciebie treść Twojej wiadomości …. a Ty … nadal możesz cieszyć się swoją kawą :).

Samoobsługowy panel użytkownika dostępny cały czas.

Masz bazę danych i masz treść SMSa. Do dyspozycji masz także bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze panel Klienta. Jest on dostępny 24h/7dni w tygodniu.

To zdecydowanie najlepszy punkt całego procesu realizacji Kampanii SMS – wysłanie SMS’ów do zdefiniowanej Grupy Odbiorców.

Twoi docelowi odbiorcy już czytają informację, którą im przekazałeś.

Teraz postaje monitorowanie, jak rosną Twoje zyski… i planowanie zasłużonego urlopu, na którym będziesz pił kawę (lub sączył drinki z parasolką;))!

Zalety Kampanii SMS:

Niska cena - wysoka skuteczność

Kampanie SMS są jedną z najtańszych form komunikacji marketingowej pozwalającą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Poza tym możesz informować swoich stałych klientów o aktualnych rabatach. Pozwoli to utrzymać już wypracowane przez Twoją firmę relacje.

Zawsze i wszędzie

SMSy mogą być odbierane niezależnie od miejsca pobytu odbiorcy. Poza tym odczytujemy je na telefonie komórkowym/smartfonie, czyli urządzeniach bez których wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj funkcjonowania. To pierwsza rzecz, którą spradzamy po porannej pobudce, a czasami nawet w nocy;). Zdecydowanie częściej sprawdzamy skrzynkę wiadomości SMS/MMS, aniżeli pocztę elektroniczną czy aplikacje.

SMSa nie zDELETEujsz

Postęp technologiczny gna w ogromny tempie.  Powstały (i wciąż powstają) nowe aplikacje mające ułatwić i usprawnić komunikację międzyludzką. Jest jednak jedno ALE.
Taką aplikację w każdej chwili możesz usunąć, czyli kliknąć DELETE. W przypadku skrzynki SMS tego nie zrobisz;). Oczywiście, można wykasować SMS nie odczytując go, ale z reguły ludzka ciekawość jest silniejsza i poznanie treści otrzymaniej wiadomości wygrywa z pierwotną chęcią usunięcia go. Poza tym, wielu z nas „odruchowo” przeczyta taką wiadomość, a wiadomo: co się zobaczyło, odzobaczyć się nie da. 😉

Pełna integracja i zwiększanie zasięgów internetowych

Kiedy najprostsze oznacza najlepsze. SMSa można opisywać różnymi słowami, ale jedno jest pewne – jest to najprostsza forma komunikacji. Najprostsza, ale jakże wartościowa i obszerna. Poza standardową treścią wiadomości, możemy w niej wstawić np. link do naszej strony internetowej, sklepu, kanałów w social mediach. W ten sposób zwiększamy nie tylko swoje „zasięgi”, ale także przechodzimy na inny poziom komunikacji z Klientem dając mu poczucie możliwości wyboru preferowanej przez niego formy.

1,2,3 .... 5

Dokładnie 5 sekund * trwa dotarcie do odbiorcy wysyłanych przez nas wiadomości, a 98% osób odczytuje ją w czasie krótszym niż 3 minuty:) – to praktycznie natychmiastowo. Znasz drugą tak szybką i skuteczną formę przekazania wiadomości? Bo my nie.

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów

Przykłady zastosowania kampani SMS:

 • kampanie marketingowe
 • informacje o nowych produktach/usługach
 • programy lojalnościowe
 • informacje o statusie zamówienia
 • przypomnienie o wydarzeniach
 • ponaglenia/informacje o terminach
 • podtrzymanie relacji z Klientem (składnie życzeń okazjonalnych, personalizowane oferty)
 • kampanie polityczne
 • Twoja potrzeba 😉
 • alerty
Kontakt